مردم پیروز انتخابات... + کاریکاتور

حضور پرشور و شعور مردم در انتخابات بیانگر این است که مردم به آرمانها و ارزشهایی که این انقلاب و اسلام ازابتدا نشان داده پایبند هستند و نتایج انتخابات هرآنچه باشد پیروزی از آن مردم ایران است.


به نیت کباب، "نان و پیاز" می‌خوریم!!! + کاریکاتور

به نیت کباب، "نان و پیاز" می‌خوریم/حافظه مردم هم ضعیف نیست، وعده‌ها را به یاد دارند / حسن روحانی این روزها مدعی است، تورم و گرانی و مشکلات معیشتی مردم را کمتر کرده و با رفع رکود، میلیون ها شغل ایجاد کرده است، ولی مردم در میدان هفت تیر و خیابان ولی عصر تهران نظر دیگری دارند.


خواب ترامپ و سوریه!!! + کاریکاتور

تعهد داده بودند که اتوبوس‌های حامل اهالی مظلوم کفریا و فوعه بدون هرگونه مشکلی و در امنیت کامل از ایست بازرسی آنها عبور کند، اما در حالی که کودکان بیگناه در اطراف خودرویی برای گرفتن کیک و چیپس جمع شده بودند، تروریست انتحاری خود را منفجر کرد و ...

نخل خشک داروگر!!! + کاریکاتور

شرکت معروف به "داروگر" با عنوان شرکت سهامی عام کف با داشتن قدمت ۹۰ ساله در تولید انواع صابون، شامپو و سایر مواد شوینده به دلایلی نا مشخص در سال جاری تعطیل شده است و کارگران این شرکت در سال جاری با درهای بسته این کارخانه مواجه شده اند.

فاصله نجومی حقوق با هزینه‌ها !!! + کاریکاتور

درحالی در شهرهایی مانند تهران فقط هزینه خوراک و پوشاک روزانه ۳۵ هزار تومان برآورد می شود که حقوق ۸۱۲ هزار تومانی کارگران با مجموع هزینه های آنها که بیش از ۳ میلیون تومان برآورد می شود، فاصله نجومی دارد.

آسیبهای فضای‌مجازی برای دانش‌آموزان + کاریکاتور

استفاده افراطی دانش آموزان از فضای مجازی و چالش های تربیتی / میزان حضور دانش آموزان در فضای مجازی و پرسه زدن آنها در شبکه های اجتماعی؛ یکی از موضوعاتی است که می توان آن را به لیست دغدغه های والدین اضافه کرد.


آبنبات ایرباسی!!! + کاریکاتور

مدیرعامل اسبق هواپیمایی آسمان با بیان "هواپیمای تازه‌وارد ایران‌ایر ممنوع الخروج است"، گفت: ورود این هواپیما با دو هدف کوتاه‌مدت عقب انداختن استیضاح وزیر و میان‌مدت انتخابات ریاست‌جمهوری انجام شده است.

قرارداد محرمانه 25 میلیارد دلاری ایرباس‌ها!+ کاریکاتور

به دلیل پنهان‌کاری دولت در ارقام قرارداد ایرباس‌ها، ‌پیش از این گمانه‌زنی‌هایی‌ با بررسی سایت کمپانی ایرباس، مطرح شد و عده‌ای رقم کل قرارداد را 25 میلیارد دلار عنوان کردند، اما‌ وزیر راه و شهرسازی، مدعی شد که این رقم، رقم «کاتالوگ پرایس» است و رقم واقعی در تفاهم‌نامه ایران‌ایر با ایرباس برای این 118 فروند هواپیما، 10.5 میلیارد دلار ‌است‌ و تخفیف‌های مناسبی از ایرباس گرفته‌ایم.

دستاوردهای اردک چلاق! + کاریکاتور

باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا در آخرین نطق خداحافظی خود در شیکاگو ، توافق هسته ای موسوم به برجام ، برقراری رابطه با کوبا و کشتن بن لادن را مهم ترین دستاورد و موفقیت دولت خود در هشت سال ریاست برکاخ سفید دانست.

دُلار رَوانــــــــــی !!! + کاریکاتور

گرانی قیمت دلار، سیف و طیب‌نیا را به مجلس کشاند / رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از برگزاری نشست مشترک کمیسیون اقتصادی با "طیب نیا" و "سیف "برای بررسی افزایش قیمت ارز خبرداد و گفت: دولت باید یکسان سازی نرخ ارز را تعیین تکلیف کند.