پدیده شگفت انگیز ستون های نور+ تصاویر

ساعت یک و 30 دقیقه بامداد بود که عکاسی با نام تیموتی جوزف الزینگا از انتاریوی شمالی (Northern Ontario) با صدای فرزند 2ساله خود از خواب بیدار می شود و پدیده‌ای زیبا را در آسمان مشاهده می کند. او نیز از فرصت استفاده کرده و تصاویری فوق‌العاده ای را از این پدیده که ستون های نور نام دارد، ثبت می کند.


زیباترین پل در کشور چین+ تصاویر

طراحی و شکل ظاهری این پل مانند ربانی قرمز رنگ می باشد که در واقع نماد نوار موبیوس است، جالب است بدانید در فرهنگ کهن و معماری و طراحی سنتی چین سمبل خوشبختی و خوش شانسی است. لاکی نات در استان هونان چین و بر روی رودخانه ی دراگون کینگ در منطقه نیولِیک ساخته شده است. لاکی نات یکی از یازده پل دیدنی جهان و یکی از شگفت انگیزترین پل های جهان می باشد.

عجیب‌ترین مسیر ریلی جهان+ تصاویر

راه‌آهن ۱۲۰ ساله پیلاتوس در سوئیس سالانه ۳۰۰ هزار نفر را در کوهستان پیلاتوس بالا و پایین می‌برد. این شیب‌دارترین راه‌آهن دندانه‌ای جهان است که در برخی قسمت‌ها شیبش به ۴۸ درصد می‌رسد.جراحی زیبایی با روغن سرخ کردنی؛

زنی که با دست خود صورتش را نابود کرد+عکس

این ایده که فردی بخواهد زیبا‌تر به نظر برسد، ایده جالب و جذابی است؛ اما زیاده روی در انجام این جراحی‌ها نتایج خوشایندی نداشته و با آنچه زیبایی می‌نامند، سنخیتی ندارد.

تصاویرشکاهکارهای یک عکاس

«برندون کرمر» عکاسی 35 ساله است که مجموعه شگفت انگیزی از شب‌های حیات وحش آفریقا تهیه کرده است. او در شب‌های پر ستاره و ماه کامل نامیبیا و بوتساوانا با حیوانات چشم در چشم شده است.

عکس قدیمی از مصاحبه با روحانی

مصاحبه کاظم انبارلویی و محمد سرافراز (دبیر و خبرنگار سیاسی روزنامه رسالت) با حسن روحانی نایب رئیس وقت مجلس شورای اسلامی (1373/2/5)