حجت‌الالسلام قرائتی به مسئولان فرهنگی کشور نامه نوشت

بسیاری از خروجی‌های حوزه و دانشگاه فاقد مهارتند/ صاحبان مهارت را در تصمیم‌گیری‌ها دخیل کنید

چرا در تصمیم‌گیری‌ها از صاحبان مهارت، به خاطر آنکه دکتر یا مجتهد نیستند، دعوت نمی‌شود.گاهی صاحب مهارتی جمعی را از بن بست خارج می‌کند و کلید اشتغال و ازدواج و اقتصاد و استقلال و نشاط به دست دیگری می‌دهد.

«بابا لنگ دراز» هم یک نوع «همسران» است/ سریالی که دنبال حامی مالی می‌گردد

نویسنده و کارگردان سریال «بابا لنگ دراز» گفت: «بابا لنگ دراز» هم یک جور «همسران» است و درباره مسائل خانواده،‌ رابطه زن و شوهر،‌ تعامل انسان‌ها با یکدیگر و هر آنچه این شب‌ها در «همسران» می‌بینید، صحبت می‌کند.


پرکارترین بازیگران سینما در سال 2016

از مارگو رابی گرفته تا ال فنینگ و بن افلک در فهرست بازیگران حسابی مشغول جای دارند. در ادامه لیستی از بازیگران مرد و زنی را مشاهده می‌کنید که در سال ۲۰۱۶ سرشان حسابی شلوغ بود

عروس ایتالیایی در حرم امام رضا (ع) مسلمان شد

بانوی روان شناس اهل کشور ایتالیا که روز چهارشنبه به اتفاق همسرش برای نخستین بار به حرم امام رضا (ع) وارد شده بود، با حضور در مدیریت امور زائران غیرایرانی آستان قدس رضوی و گفتن شهادتین؛ مسلمان شد و مذهب شیعه را برگزید.حج ۹۶ شاید برای ایرانی‌ها تعطیل نباشد

نماینده ولی‌فقیه در امور حج از دریافت دعوت‌نامه رسمی عربستان برای حج خبر داد و گفت: مقدمات لازم برای شرکت در مذاکرات دو جانبه با مسؤولان حج عربستان فراهم می‌شود.

آیت‌الله جوادی آملی با صدور پیام تسلیتی عنوان کرد

«حفظ نظام اسلامی» بهترین همدردی در رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی است

آیت‌الله جوادی آملی با صدور پیام تسلیتی به‌مناسبت درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت بهترین ابراز همدردی را «حفظ نظام اسلامی» و «حرکت در مدار پیام رهبر» معظم انقلاب دانستند.


خلیل رزق

«مسیح در شب قدر» محبت رهبر انقلاب به مسیحیان را نشان می‌دهد/آیت‌الله خامنه‌ای نوری ساطع از امام خمینی(ره) است

عضو شورای اجرایی حزب‌الله لبنان با اشاره به سنت رهبر معظم انقلاب برای دیدار با خانواده شهدای مسیحی می‌گوید: ۲۳ گزارش مندرج در کتاب «مسیح در شب قدر» محبت مقام معظم رهبری انقلاب به مسیحیان را نشان می‌دهد.

نوزدهم دی ۱۳۵۶ در کلام رهبر معظم انقلاب

«۱۹ دی» مبدأ تاریخ تحولات جدید دنیاست/ تأثیرات این حادثه قرن‌ها باقی می‌ماند

رهبر معظم انقلاب معتقدند: یک حادثه، گاهی به قدری عمیق و حکیمانه و بجا در طول زندگی یک ملت اتفاق می‌افتد که تأثیرات آن برای سال‌های متمادی، گاهی برای قرن‌های متوالی باقی می‌ماند. یقیناً روز نوزدهم دی برای ملت ایران از جمله این حوادث بود.