قائم مقام رئیس ستاد بازسازی عتبات در اربعین:

نام‌نویسی ۱۵۰۰ موکب‌دار برای حضور در اربعین/ ارائه خدمات به موکب‌ها منوط به ثبت‌نام

قائم مقام رئیس ستاد بازسازی عتبات در اربعین با بیان اینکه ۱۵۰۰ موکب برای دریافت گواهی فعالیت ثبت‌نام کرده‌اند، گفت:‌ تاکنون پرونده ۱۲۰۰ موکب تکمیل و نهایی شده و با استقبال صورت گرفته می‌کوشیم به روند امور سرعت دهیم.

رهبر معظم انقلاب در پیامی به حجاج بیت الله الحرام تأکید کردند:

دفاع از فلسطین و نجات آن، وظیفه قطعی امت اسلامی است/ توقف فوری جنگ‌های داخلی در دنیای اسلام

حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی به حجاج بیت الله الحرام تاکید کردند: دفاع از فلسطین و همراهی با ملتی که نزدیک به هفتاد سال است برای کشور غصب‌شده‌ی خود مبارزه میکند، مهمترین وظیفه همه ما است.

روز عرفه در بیانات رهبر انقلاب

مطرح شدن بهترین خواسته‌ها برای انسان در دعای عرفه/«عرفه» روز دعا و استغفار است

روز عرفه را قدر بدانید. در روایتی دیدم که «عرفه و عرفات را بدین خاطر چنین اسمی داده‌اند که در این روز و آن مکان، موقعیتی برای اعتراف به گناه در نزد پروردگار پیش می‌آید».
رييس سازمان مردم‌نهاد خيريه آبشار عاطفه‌ها کشور:‏

‏250‏‎ ‎هزار نفر تحت حمايت سازمان خيريه آبشار عاطفه‌ها هستند/ ضرورت ‏الگوگیری از سیره اهل بیت(ع) در جهت خدمت به محرومان

رییس سازمان آبشار عاطفه‌های کشور با بیان اینکه 250 هزار نفر تحت حمايت سازمان خيريه آبشار عاطفه‌ها هستند، بر ‏ضرورت الگوگیری از سیره اهل بیت(ع) در جهت خدمت به محرومان تاکید کرد.‏ابراهیم نام تمام شهیدان مدافع حرم است!

ابراهیم هادی نامی آشنا برای بچه‌هایی است که پس از جنگ به دنیا آمدند. ابراهیم هادی همچون نام و فامیلش همانند یک پدر مهربان و هدایتگر، چراغ راه نسلی شده است.
در مراسم رونمایی کتاب «۱+۵» عنوان شد

صنعت هسته‌ای خیلی بهتر از گذشته جلو می‌رود/ در گردنه ترامپیسم قرار داریم

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان گفت: الان در گردنه ترامپیسم قرار داریم. پیش بینی درباره اقدامات طرف مقابل مشکل است، زیرا مشخص نیست که طرف مقابل چه مسیری را پیش می‌گیرد.