نماینده ولی فقیه در امور حج تاکید کرد؛

پیش‌بینی چادرهای کولردار در عرفات/ از شایعات حج مایوس نمی‌شویم

نماینده ولی فقیه در امور حج با اشاره به وجود جریانی مرموز با هدف ایجاد ابهام درحج وتضعیف روحیه زائران ایرانی، گفت: طرح شایعات و ابهامات بی اساس درباره حج هرگز ما را مایوس نخواهد کرد.


توسط رئیس سازمان حج تشریح شد

جزئیات اعزام حجاج مدینه قبل و مدینه بعد

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: پروازهای کاروانهای حجاج مدینه قبل نیز از روز هشتم مرداد شروع می شود و تا ۳۰ مرداد ادامه خواهد داشت؛ پروازهای کاروانهای مدینه بعد نیز از ۲۰ مرداد آغاز می‌شود و تا سوم شهریور آخرین پرواز وارد جده خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش نوشهر خبر داد

برگزاری کارگاه‌های آموزشی پروژه مهر 96 برای مدیران مدارس در نوشهر ‏

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نوشهر با بیان اینکه شعار پروژه مهر96 نشان از اهمیت جایگاه مدیران مدارس دارد، از برگزاری کارگاه ‏آموزشی برنامه‌نویسی برای مدیران مدارس نوشهر به منظور ارتقاء سطح کیفی عملکرد آن‌ها خبر داد. ‏


علی (ع) و نگرانی دشمنان از فرهنگ تشیع

همزمان با سالگرد شهادت امیر مومنان حضرت علی‌بن ابیطالب(ع) ما هر سال به عزای او می‌نشینیم البته می‌دانیم که در چند سال اخیر انتشار ویژگی‌های شخصیت امام علی(ع) در رسانه‌ها و فضای مجازی، موجب گرایش بسیاری از فرزانگان جهان، به تشیع علوی شده است.

اما و اگرهای تخصصی کارشناسان درمورد حذف پایان‌نامه کارشناسی ارشد

خبرهایی از حذف پایان‌نامه دانشجویان به گوش می‌رسد، پایان‌نامه این روزها به مهم‌ترین دغدغه دانشجویان تبدیل شده و سودجوها نیز از این دغدغه سوءاستفاده می‌کنند ولی اینکه حذف پایان‌نامه چه مزایا و معایبی دارد را کارشناسان می‌دانند.

قهرمان پارالمپیک میهمان ماه عسل شد

نخستین قسمت از برنامه تلویزیونی ماه عسل با میزبانی از قهرمان پارالمپیک در رشته والیبال و همچنین یک خواستگار ده ساله روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت.هنرپیشگانی که باید جریمه شوند

دبیرکل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات گفت: در برخی سریال‌ها و فیلم‌ها، نمایش کشیدن سیگار و قلیان دیده می‌شود و اتفاقاً نمایندگان مجلس در قانونی، جریمه نقدی و برخورد جدی با خاطی را در نظر گرفتند ولی همچنان شاهد نمایش کشیدن سیگار هنرپیشگان هستیم.