رشد قیمت مسکن درسال۹۶

رییس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه پایان سال ۹۵ پایان رکود در بازار مسکن است،افزود: در سال ۹۶بازار مسکن وارد رونق می شود.

آشفتگی در بازار میوه در آستانه نوروز

اگرچه ساعاتی بیشتر به پایان سال نو باقی نمانده، هنوز هم برخی خانوارها در خرید میوه شب عید خود با معضلی بزرگ مواجه هستند و آن، کیفیت پایین میوه در بازار و قیمت ۱۱۵۰۰ تومانی سیب است.


گزارش نوشهرآنلاین از نمایشگاه بهاره نوشهر

نمایشگاه بهاره فرصت یا تهدید/ عدم رضایت نوشهری‌ها از نمایشگاه بهاره

در نمایشگاه‌های بهاره که برای راحتی در خرید مردم برپا می‌شود مردم انتظار دارند که از نظر کیفی و کمی هرسال بهتر از سال گذشته برگزار شود اما نمایشگاه بهاره نوشهر هرسال بدتر از سال گذشته برپا شده و موجب نارضایتی مردم نوشهر شده است.

اسراف‌های اسفناک سازمان‌ها در قالب فاکتورهای فرهنگی!

عید است و بازار اسراف در میان برخی از شرکت های خصوصی و بعضا نیمه خصوصی داغ است،از چاپ سر رسید تا کارت تبریک هایی که بعضا به مقصد نمی رسد،تنها بخشی از حیف و میل و ریخت و پاش هایی محسوب می شود که در روزهای منتهی به پایان سال شایع می شود.


تجمع بازنشسته‌های هما در اعتراض به عدم پرداخت حقوق اسفند و عیدی

درحالی دو روز به پایان سال باقیمانده که هنوز حقوق اسفندماه و عیدی کارکنان و بازنشسته‌های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پرداخت نشده، شماری از بازنشستگان ایران‌ایر صبح امروز در اعتراض به این مسئله مقابل ساختمان موسسه صندوق بازنشسته کارکنان تجمع کردند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

پیش بینی افزایش بیش از 10 درصدی سطح زیر کشت برنج در مازندران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: با توجه به اینکه قیمت برنج پرمحصول نیز مناسب بود پیش‌بینی می‌شود که افزایش سطح زیر کشت ۱۰ تا ۱۵ درصد را در مقایسه با سال گذشته برای این نوع محصول شاهد باشیم.
قیمت طلا به ۱۲۲۶ دلار رسید

قیمت هر اونس طلا پس از رسیدن به بالاترین رقم از ۶ مارس در جلسه قبلی، امروز در رقم ۱۲۲۶ دلار و ۳۱ سنت ثابت بود.جزئیات کامل توزیع کالای ویژه شب عید

با فرارسیدن نوروزبحث تنظیم بازار اهمیت ویژه‌ای دارد چرا که طی سال جاری بازار کالاهای اساسی نظیر شکر، گوشت قرمز و برنج نوسانات چشمگیری را تجربه کرد.

یادداشت/

تحقق شعار اقتصاد مقاومتی در عمل با خرید کالای ایرانی

افتخار‌کردن به ایرانی‌بودن، تنها منوط به شعارهای آریایی‌بودن و منشور کوروش نیست؛ بلکه باید به تولیدات داخلی و هر آن‌چه جزء افتخارات ملی است هم افتخار کرد، مردم با خرید کالاهای تولید داخل به خصوص در آستانه نوروز می‌توانند در عمل شعار اقتصاد مقاومتی را محقق کنند.