تغییر واحد پول منوط به تصویب لایحه اصلاح قانون بانک مرکزی در مجلس است

روابط عمومی بانک مرکزی با اشاره به تصویب لایحه اصلاح قانون بانک مرکزی در هیأت وزیران که تغییر واحد پولی از ریال به تومان یکی از مواد این لایحه است، تاکید کرد: تغییر واحد پولی کشور منوط به تصویب لایحه در مجلس شورای اسلامی است.


رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:

اثر کاهش 13 میلیارد دلاری واردات قاچاق در تراز ارزی مشخص نیست/ کاندیداهای وزارت از کابینه قبلی هم ضعیف‌تر هستند

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به کاهش 13 میلیارد دلاری واردات قاچاق کالا طی 4 سال گفت: در تراز تجاری اتفاقی نیفتاده و اثر این کاهش در تراز ارزی مشخص نیست.
عرضه نفت اوپک باز هم افزایش می یابد

انتظار می‌رود عرضه نفت ۱۴ عضو اوپک در ماه جولای از ۳۳میلیون بشکه در روز فراتر برود که نشان‌دهنده افزایش ۱۴۵هزار بشکه‌ای عرضه نفت این سازمان است.

عقب نشینی طلا در بازار جهانی

طلا در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی تحت تاثیر ثابت ماندن دلار در آستانه نشست سیاست پولی بانک مرکزی اروپا، اندکی کاهش یافت.

وزیر نفت هند: خرید نفت از ایران را کاهش می‌دهیم/منابع آگاه: میزان کاهش 25 درصد است

وزیر نفت هند اعلام کرد: هند به دلیل اینکه ایران مدت‌ زمان پرداخت پول نفت را از ۳ به ۲ ماه کاهش داده خرید نفت از این کشور را کاهش می‌دهیم این در حالی است که منابع آگاه از کاهش 25 درصد خرید خبر داده‌اند.قیمت نفت به ۴۸ دلار و ۳۴ سنت رسید

قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۸ سنت، معادل ۰.۲ درصد کاهش به ۴۸ دلار و ۳۴ سنت رسید، اما از ابتدای هفته جاری تاکنون ۳.۵ درصد رشد داشته است.

وال استریت ژورنال: با وجود امضای قرارداد توتال

شرکت های بزرگ انرژی جهان همچنان از ورود به ایران واهمه دارند

وال استریت ژورنال طی گزارشی نوشت: با وجود امضای قرارداد توتال با ایران برنامه بلندپروازانه این کشور برای صنعت نفت و گاز خود با رویکرد احتیاطی شرکت های بزرگ فعال در زمینه انرژی مواجه شده است.