بارش برف و باران در سیستان‌‌وبلوچستان و کاهش دمای تهران/ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا

روز آینده با ورود سامانه بارشی جدید به کشور، در غرب و شمال غرب بارش پراکنده باران و برف پیش‌بینی می‌شود، همچنین روز پنج‌شنبه در استان‌های واقع در غرب، جنوب غرب،‌ دامنه‌های جنوبی و مرکزی زاگرس و دامنه‌های جنوبی البرز، بارش باران و برف و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۶ خبر داد

بودجه ۳۷۰۰ میلیاردی برای حق‌التدریس‌ها/دولت امسال ۹۰هزار میلیارد تومان کم می‌آورد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۶ از پیش بینی بودجه ۳۷۰۰ میلیارد تومانی برای پرداخت حقوق حق‌التدریس‌ها در سال آینده خبر داد و پیش بینی کرد، بودجه امسال دولت ۹۰هزار میلیارد تومان کسری بیاورد.نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه خبر داد

بخشش سود و جریمه تسهیلات در یک قدمی اجرا/پرونده ۲۵ میلیون وام بسته می‌شود

نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طرح بخشودگی سود تسهیلات و جرائم آن به نفع مردم است گفت: امیدواریم این مصوبه اجرایی شود و پیشنهاد ما این است که در بودجه سال ۹۶ هم آن را تنفیذ کنیم.

سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا

ذخایر ارزی ایران ۱۳۵میلیارد دلار شد

سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا از افزایش ۲۵.۵میلیارد دلاری ذخایر ارزی ایران در سال ۲۰۱۶ میلادی و رسیدن به رقم ۱۳۵.۵میلیارد دلار خبر داد.


پیشنهاد انگلیسی‌ها برای حضور در توسعه آزادگان/ وزارت نفت از یک سوراخ دو بار گزیده می‌شود؟

در حالی وزارت نفت می خواهد کار توسعه میدان آزادگان جنوبی را در قالب یک کنسرسیوم به شرکت توتال و شل انگلیس واگذار کند که در آن سوی مرز شرکت شل و هالیبرتون آمریکا منافع مشترکی در همین میدان مشترک دارند.سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶

افزایش قیمت آب، برق و سوخت در سال ۹۶ ممنوع شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۶ گفت: با مصوبه عصر دیروز این کمیسیون، قیمت آب و حامل‌های انرژی شامل بنزین، گازوئیل، گاز،​نفت سفید و برق در سال ۹۶ هیچ افزایشی نسبت به سال ۹۵ نخواهند داشت.

مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران:

صنایع تبدیلی کوچک، راه‌حل مشکلات اقتصادی در استان مازندران است

مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه صنایع تبدیلی کوچک، راه‌حل مشکلات اقتصادی در استان مازندران است، گفت: امروز تولیدات صورت می‌گیرد اما با قیمت گزاف به دست مصرف‌کننده می‌رسد که با استفاده از صنایع تبدیلی می‌توان این مشکل را حل کرد.


جانشين فرمانده سپاه كربلای مازندران:

عزت و سربلندی کشور در گرو توجه به اقتصاد مقاومتی است

جانشين فرمانده سپاه كربلای مازندران با بیان اینکه عزت و سربلندی کشور در گرو توجه به اقتصاد مقاومتی است، گفت: باید با فراهم‌کردن امکانات بستری را مهیا کرد تا توانمندی در عرصه اقتصاد توسط مردم رقم بخورد.
اظهارات افشاگرانه رئیس اتحادیه تعاونی‌های تولیدی کشور

اشتغالزایی تولید در یکسال اخیر صفر بود/تورم تک‌رقمی دروغ محض است/وام تولید را به شرکتهای خودشان دادند

رئیس اتحادیه تعاونی‌های تولیدی کشور با اعلام اینکه اشتغالزایی تولید در یکسال اخیر صفر بوده، گفت: وام تولید را به شرکتهای خودشان دادند، اگر راست می گویند که به تولید وام دادند، چرا لیست و آدرس وام گیرندگان را اعلام نمی کنند؟

درپی کشته شدن ۵ نفر از کارکنان نفتی

نامه شدیداللحن تاجگردون به زنگنه/گویا منتظر استیضاح هستید تا به وظیفه عمل کنید

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در نامه‌ای به وزیر نفت درباره جان باختن چند تن از کارکنان نفتی در گچساران نوشت: وزرای محترم تنها به این روش عادت کرده‌اند که همچون حادثه قطار سمنان استیضاح شوند تا به وظیفه قانونی و اخلاقی خود عمل کنند.