مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان لرستان:

زلزله در بروجرد ۲۷ مصدوم برجای گذاشت

مدیرکل ستاد مدیریت بحران استان لرستان گفت: زلزله ۴.۳ ریشتری بروجرد ۲۷ مصدوم برجای گذشت و تعدادی از واحدهای مسکونی در بروجرد خسارت دید.


فرمانده سپاه کربلای مازندران خبر داد

بازسازی 4 روستا توسط مازندران/ داوطلبان حضور در مناطق زلزله‌زده آماده باشند

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه داوطلبان برای حضور در مناطق زلزله‌زده و کمک‌رسانی، آماده باشند، گفت: به محض آغاز کار سازندگی، زمان حضور در مناطق زلزله‌زده اطلاع‌رسانی می‌شود.

گزارش لحظه‌به‌لحظه از زمین لرزه ۷.۳ ریشتر غرب‌کشور

کشته و ‌‌۱۶۸۶ زخمی تاکنون/ دستور ویژه فرمانده سپاه برای امدادرسانی/ اعلام ۳ روز عزای عمومی

زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۳ ریشتر کرمانشاه و کمی بعد پس لرزه ۴.۶ ریشتری حوالی مرز ایران و عراق را لرزاند؛ این زمین‌لرزه در بسیاری از استان‌های غربی کشور احساس شده و آسیب‌هایی به مناطق غربی‌ وارد کرده است.

جنایت مرموز در مسیر مشهد - تهران چه بود؟

مرد دستفروش که به اتهام قتل راننده سمند مسافربر در شهرستان داورزن-خراسان رضوی- دستگیرشده است هنوز هم باور ندارد که کسی را کشته باشد. این در حالی است که هنوزجسد قربانی هم پیدا نشده است.

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کجور:

‏14هکتار از مراتع کجور طعمه حریق شد/ تلاش برای مهار آتش ادامه دارد

رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کجور با بیان اینکه حدود 14هکتار از مراتع کجور طعمه حریق شد، گفت: این ‏آتش‌سوزی‌ها از ظهر دیروز اتفاق افتاد که در برخی مناطق آتش‌سوزی تاکنون خاموش نشده است.‏

رئیس اداره منابع‌طبیعی چالوس خبر داد

آتش‌سوزی در اراضی کشاورزی بخش کجور/ خطر سرایت به منازل مسکونی

رئیس اداره منابع طبیعی چالوس از وقوع آتش‌سوزی در اراضی کشاورزی بخش کجور خبر داد و گفت: پس از اطلاع از وقوع ‏حادثه خودروهای آتش‌نشانی برای مهار و خاموش‌کردن آتش به محل اعزام شدند.‏