نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس:

قدمگاه شهدا در چالوس، موزه دفاع مقدس شود

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس گفت: منطقه پشتیبانی نیروها در دوران دفاع مقدس در چالوس قدمگاه 21 هزار شهید است، بهتر است به جای تغییر کاربری موزه دفاع مقدس شود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:

مسیر نوآوری در صنایع دفاعی، اطمینان‌بخش است / ارتقاء قدرت ماندگاری موشک‌ها تا 20 سال

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه مسیر نوآوری در صنایع دفاعی به گونه‌ای است که اطمینان‌بخش است، گفت: امروز صنعت دفاعی ما با داشته‌های فعلی خود با بسیاری از کشورهای دارای صنعت دفاعی طولانی مدت برابری می‌کند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح:

آمریکائی‌ها و اسرائیلی‌ها به دنبال تخلیه راهبردی دنیای اسلام هستند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: آمریکائی‌ها و اسرائیلی‌ها امروز به دنبال تخلیه راهبردی دنیای اسلام هستند و تلاش می‌کنند تا صهیونیست را از ذهن‌ها بردارند و ایران را جایگزین کنند.مشاور فرمانده کل سپاه:

دنیا در مقابل انقلاب اسلامی سر تعظیم فرود آورده است/ ریشه تمام دشمنی‌ها با ایران حقانیت جمهوری اسلامی است

مشاور عالی جانشین قرارگاه امام حسین(ع) با اشاره به اینکه ریشه و خاستگاه انقلاب اسلامی تحقق وعده الهی بود، گفت: اکنون انقلاب اسلامی از مرزهای جغرافیایی ما عبور کرده و دنیا در مقابل انقلاب اسلامی سر تعظیم فرود آورده است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:

وضعیت مدارس دولتی در کسب رتبه‌های برتر در آموزش و کنکور نگران‌کننده است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی 'گفت: وضعیت مدرسه‌های دولتی در کسب رتبه‌های برتر در آموزش و کنکور کاهش چشم‌گیری یافته است که جای نگرانی دارد.


مسوول امور شعب سازمان آبشار عاطفه‌های غرب مازندران:

120 جهیزیه به نوعروسان نیازمند غرب مازندران اهدا شد

مسوول امور شعب سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه‌های غرب مازندران گفت: سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه‌های غرب مازندران در سال جاری 120 جهیزیه هر کدام به ارزش 2 میلیون تومان به نوعروسان اهدا کرد.

پخت نان سنتی در نوشهر+ تصاویر

چهار بانوی نوشهری با دستان توانمند خود با پخت نان محلی و فروش به مشتریان، توانستند لبخند رضایت از طعم خوب نان را دوباره بر لبهای مشتریان بنشانند.
حاشیه‌‌های جلسه شورای اداری مازندران در نوشهر

اعتراض امام جمعه تنکابن به برگزاری کنسرت‌های موسیقی در غرب مازندران / وزیر ارشاد: مرز موسیقی شرع و قانون است، هیچ‌کس نباید خود اجتهاد کند

برگزاری جلسه شورای اداری مازندران در نوشهر با حاشیه‌هایی از قبیل اعتراض و ترک سالن توسط امام جمعه تنکابن درباره برگزاری کنسرت‌های موسیقی مختلط در غرب مازندران، پاسخ وزیر ارشاد و کف‌زنی و احسنت‌گفتن مدیران در تایید سخنان وزیر ارشاد همراه بود.