بیانیه اعتراضی دفتر بسیج دانشجویی نوشهر به اجرای برنامه شب نشان نیما

دانشجویان بسیجی شهرستان نوشهر در بیانیه‌ای نسبت به نحوه‌ی اجرای برنامه شب‌نشان نیما که موجب ناراحتی مردم مومن و انقلابی و بی‌احترامی به خانواده محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران شد، اعتراض خود را اعلام کردند و از مسئولین شهرستان خواستند که با عوامل این اقدام هرچه سریع‌تر قاطعانه برخورد کنند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران:

اتحاد ملت ایران در مراسم تشییع آیت‌الله هاشمی توطئه‌های دشمنان را ناکام کرد

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: اتحاد و همدلی مردم ولایت‌مدار ایران در مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی دشمنان را که به فکر ایجاد فتنه و تفرقه‌افکنی بودند را ناکام گذاشت.
خطیب موقت نمازجمعه نوشهر:

مسئولین به جای بگومگوهای رسانه‌ای به فکر خدمت به مردم باشند

خطیب موقت نمازجمعه نوشهر با اشاره به اینکه مسئولین به جای بگومگوهای رسانه‌ای به فکر خدمت به مردم باشند، گفت: مسئولین نظام از تهمت‌های رسانه‌ای نسبت به یکدیگر پرهیز کنند، چراکه این بگومگوها فقط مردم را ناراحت و دشمن را امیدوار می‌کند.

در گفت‌وگو با صنعت‌گر نوشهری عنوان شد

هنر شیشه هنوز ناشناخته است/ نامناسب‌بودن فضای کار و عدم شناخت، مانع پیشرفت کار

صنعتگر نوشهری از نامناسب‌بودن فضای کار در شهرک صنعتی هلستان نوشهر ابراز گله کرد و گفت: به دلیل اینکه بومی این منطقه نبودم و عدم شناخت از این حرفه، این کار مورد استقبال و حمایت مردم این منطقه قرار نگرفت.

یادداشت/

پیاده‌ها از سواره‌ها مهم‌ترند

پیاده‌محوری ارثیه‌ی است که نادیده گرفته شده است، در حالیکه توجه به پیاده‌راه‌ها می‌تواند گام‌مثبتی در جهت اقدام برای شهروندان با توجه به هویت تاریخی شهری باشد.

نگاهی به نامه تاریخی امام خمینی(ره) به گورباچف؛

از نگاه الهی و پیامبرگونه امام راحل تا پیامی زنده و جاوید برای هدایت بشر

با مطالعه پیام تاریخی امام راحل به میخائیل گورباچوف، آخرین رهبر کمونیستی بلوک شرق درمی‌یابیم که این نامه، پیامی زنده و جاوید است که نه تنها برای گورباچوف، بلکه همه سیاست‌مداران شرق و غرب که در جهان مادی غوطه‌ورند، مصداق پیدا می‌کند.


نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری

آتش فتنه دشمن، در 9 دی با حضور یکپارچه ملت ایران فرونشست

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آتش فتنه دشمن، در 9 دی با حضور یکپارچه ملت ایران فرونشست، گفت: برای فتنه‌گران انتخابات بهانه بود و اصل نظام را نشانه گرفته بودند و می‌خواستند با فشار ملت را با خود همراه و رأی آن‌ها را تحت‌الشعاع قرار دهند.فرمانده سپاه ناحیه نوشهر:

ملت ایران در 9دی به دشمنان داخلی و خارجی درسی فراموش‌نشدنی دادند/ تبعیت از ولی‌فقیه، راه عبور از فتنه‌‌

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر با بیان اینکه ملت ایران در 9دی به دشمنان داخلی و خارجی درسی فراموش‌نشدنی دادند، گفت: راه مقابله و عبور از فتنه‌ها پشت سرِ ولایت فقیه‌بودن است.

یادداشت/

فتنه 88، بسیج جهانی جبهه استکبار در عرصه رسانه و ایجاد پروپاگاندای جهانی بر علیه ایران بود

در سال 88 شاهد بسیج جهانی جبهه استکبار در عرصه رسانه و ایجاد پروپاگاندای جهانی بر علیه جمهوری اسلامی ایران بودیم که نشان از عزم و البته تجربه و تخصص بالای رسانه‌های غربی در ایجاد جبهه‌های دروغین بر علیه جمهوری اسلامی ایران بود.

امام جمعه نوشهر:

پیام اصلی 9 دی، ولایت‌مداری و قانون‌محوری است/ تطهیر فتنه‌گران پذیرفتنی نیست

امام جمعه نوشهر با بیان اینکه پیام اصلی 9 دی، ولایت‌مداری و قانون‌محوری است، گفت: امروز برخی در کشور، قصد تطهیر اصحاب فتنه را دارند که با ظلمی که آن‌ها به نظام کردند این کار پذیرفتنی نیست.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران:

تفکر راهبردی‌بودن نیروی دریایی باید بیش از گذشته در نوع آموزش‌های آن حاکم شود

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به نوع و محل ماموریت‌های نیروی دریایی ارتش، باید بیش از پیش، تفکر راهبردی‌بودن در نوع آموزش‌های آن هم حاکم شود.