سردار ‌حاجی‌زاده ‌در یادواره‌ شهدای استان فارس

قادر به ‌تولید هر نوع موشکی‌ هستیم/اگر سپاه ایستادگی نمی‌کرد هر روز شاهد حملات انتحاری در شهرهایمان بودیم

فرمانده هوا فضای سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز قادر به طراحی و تولید هر موشک یا هواپیمایی مورد نیاز کشور هستیم، ‌گفت: دشمن امروز به صورت هیبریدی می‌جنگند و تمام گزینه‌ها شامل جنگ نرم، سخت و نظامی را روی میز دارند.سردار اشتری در همایش مجمع پیشگیری از وقوع جرم نیروهای مسلح استان تهران:

رضایت مردم از ناجا افزایش یافته است/ مبنای کار ما آموزش مبتنی بر کار جهادی است/ پیشگیری از جرائم نیروهای مسلح، از اولویت‌های ماست

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: حماسه 9 دی تجدید میثاق ملت ایران با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بود.


داعش و جبهه النصره نمی‌توانند موضوع آتش‌بس در سوریه باشند/ هیچ هماهنگی با آمریکا نخواهیم داشت/ فعلا بحث استفاده روس‌ها از نوژه مطرح نیست

وزیر دفاع گفت: ما می گوئیم کسی حق ندارد بگوید آقای بشار اسد در انتخابات نامزد نشود. ایشان نامزد بشود و اگر ملت رای داد رئیس جمهور خواهد شد در غیر این صورت رأی نمی‌آورد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران:

تفکر راهبردی‌بودن نیروی دریایی باید بیش از گذشته در نوع آموزش‌های آن حاکم شود

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به نوع و محل ماموریت‌های نیروی دریایی ارتش، باید بیش از پیش، تفکر راهبردی‌بودن در نوع آموزش‌های آن هم حاکم شود.
فرمانده قرارگاه کربلا:

داعش منتظر مشتی آهنین باشد

فرمانده قرارگاه کربلا با بیان اینکه جهان اسلام انتقام خون شهدای حله را از داعش و گروه‌های تکفیری می‌گیرد، گفت: داعشیان منتظر مشت آهنینی باشند که در روزهای آینده بر سرشان فرود می‌آید.

سرلشکر باقری

ایران در حلب سوریه موشک‌هایی ساخت که علیه اسرائیل شلیک شد/ تهدید ایران در تنگه هرمز و خلیج‌فارس یک شوخی است

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: در سال‌های گذشته ایران در منطقه حلب سوریه صنعت موشکی ساخت و موشک تولید کرد که در جنگ ۳۳ روزه علیه رژیم‌صهیونیستی به کار رفت.