جانشین فرمانده کل سپاه :‌

ایران، آمریکا را در منطقه به‌حاشیه کشانده؛ موازنه قدرت به نفع انقلاب و نظام ما تغییر کرده است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: امروز موازنه قدرت به نفع انقلاب و نظام ما تغییر کرده؛ هیچ‌کس باور نمی‌کرد که آمریکا با آن‌همه نیروگاه هسته‌ای امروز در حاشیه تحولات منطقه قرار دارد.

واکنش شدید سردار دهقان به اظهارات وزیر دفاع آمریکا:

اظهارات جیمز ماتیس شبیه هذیان‌گویی افراد بیمار و تب‌دار است / دولت فعلی آمریکا ساقط می‌شود

وزیر دفاع کشورمان در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آمریکا گفت: اینگونه اظهار نظرها، عقلانیت افرادی مثل ایشان را سلب کرده و اینگونه اظهارات شبیه هذیان گویی افراد بیمار و تب دار است.


در باغ شهادت باز، باز است

پرستویی دیگر از مازندران پر کشید

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا گفت: شهید میثم علیجانی از نیروهای لشکر عملیاتی 25 کربلا و از شهرستان بابلسر بود که در حین ماموریت برای تامین امنیت مرزهای شمالغرب کشور به خیل شهیدان پیوست.

پیدا و پنهان حوادث تروریستی تهران به روایت سردار سلامی:

دستور کار اطلاعاتی و امنیتی ایران تغییر می‌کند/ ایران مدفن تروریست‌ها خواهد شد

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما تمام تلاش خود را در جهت حفظ منافع ملی می‌کنیم، گفت: هر کس می‌خواهد علیه ایران اقدام کند، بداند سرنوشتش مانند تروریست‌های حادثه تهران است.

سردار نجات، جانشین اطلاعات سپاه:

در منطقه حرف اول را می‌زنیم/ اگر ناوهای آمریکا یک گلوله به سمت ما شلیک کنند با پاسخ دندان شکن روبرو خواهند شد/ تفکری که نگاه به غرب دارد شکست می‌خورد/ اعتماد به جوانان انقلابی ما را در جمع ۶ کشور بزرگ جهان قرار داد

جانشین سازمان اطلاعات سپاه با بیان اینکه نباید در مقابل دشمن کوتاه آمد، گفت: تفکری که برای رفع مشکلات، نگاه به غرب دارد با شکست روبرو می‌شود.

۴ گروه تروریستی که قرار بود در روز انتخابات اقداماتی را انجام دهند دستگیر شدند/ عراق، پاکستان و افغانستان مبدا تروریست‌ها

حسن بیکی گفت: قرار بوده در روز انتخابات گروهی از کردستان عراق، گروهی هم از افغانستان و پاکستان برنامه ریزی داشته اند به خاک ایران بیایند، اما مرز‌ها بسته است و آن‌ها موفق به اقدام نشده اند.

سردار جلالی:

مرکز انتشار اولیه ویروس باجگیر آژانس اطلاعات امنیت آمریکاست/با ضد بدافزار ایرانی از حملات در امان باشید

رئیس پدافند غیر عامل کشور گفت: ما همه اجزای باج گیر را شناسایی کرده ایم و موضوعی نیست که در مورد این باجگیر ندانیم، با ضد بدافزار ایرانی از حملات آن در امان باشید.


جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا اعلام کرد

بازبینی سطح آمادگی، انجام رزمایش و نمایش قدرت از اهم برنامه‌های قرارگاه ظفر در آستانه انتخابات

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا، به کارگیری لایه‌های پنهان نیروی انتظامی را از مهمترین اهداف قرارگاه ظفر عنوان کرد و گفت: بازبینی سطح آمادگی، انجام رزمایش و نمایش قدرت از اهم برنامه‌های این قرارگاه به شمار می‌آید.


عبداله هندیانی، ابراهیم داودی دهاقانی

ماهیت‌شناسی تهدید نرم با رویکرد انتظامی

تهدید نرم از مقوله‌هایی است که میزان شناخت و عمق درک نهادهای انتظامی و امنیتی از چیستی و ماهیت آن،‌ میزان موفقیت آن ها را در اجرای مطلوب مأموریت ها و وظایفشان، تا حدزیادی متأثر می‌کند.