اولین فراماسون ایرانی کیست؟

میرزا صالح شیرازی نخستین ایرانی است که به عضویت فراموشخانه درآمد از تاریخ تولد و مرگ او اطلاع چندانی در دست نیست. او همچنین جز نخستین ایرانیانی بود که برای تحصیل به اروپا رفت.


کولیوند به باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛

معرفی ۲۲۴ مرکز متخلف عرضه مواد غذایی به مراجع قضایی

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در سلامت نوروزی با اشاره به ۱۱هزار و ۷۳۹ مورد بازرسی بهداشت محیط در 24 ساعت گذشته گفت: تاکنون ۲۲۴ مراکز و اماکن مختلف به مراجع قضایی معرفی شدند.

چطور می توانیم تلخی زیتون را بگیریم؟

زیتون شکسته زیتونی است که مراحل روغن گیری آن انجام شده است و زیتون بی هسته همان زیتون کنسروی است (روغن کشی نشده است) و برای تهیه ی زیتون پرورده و یا تزپین کردن با فلفل قرمز و بسته بندی های خوشگل استفاده می شود.


نفوذ سامانه بارشی در مازندران

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: روز پنج‌شنبه با نفوذ و تقویت سامانه بارشی شرایط برای ابرناکی آسمان استان مهیا می‌شود.


در محبت کردن افراط نکنید!

تنها راه پرهیز از افراط و تفریط، بالا بردن سطح آگاهی و شناخت است؛ زیرا امام علی(ع) منشأ افراط و تفریط را نادانی می داند: نادان دیده نمی شود. مگر آن که افراط یا تفریط می کند.

گرایش برخی پزشکان به دریافت زیرمیزی

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه با اجرای طرح تحول سلامت زیرمیزی پزشکان کاهش یافت، گفت: عدم پرداخت به موقع مطالبات پزشکان، دریافت‌های خارج از عرف برخی را پزشکان شاهد هستیم.

خواصِ تضعیف‌کننده حکومت حق:

خواص و انحراف درسبک زندگی جامعه

آگاه باشید! آنچه از دنیا روی آورده بود پشت کرده، و آنچه پشت کرده بود روی آورده و بندگان برگزیده خدا آماده رحیل گردیده‌اند و بهای اندک دنیای فانی را به پاداش کثیر آخرت، که فناپذیر نمی‌باشد فروخته‌اند.

نگاهی به روند تولید پروژه حضرت موسی (ع)؛

پیش تولید سریال حضرت موسی (ع) سال آینده آغاز می‌شود؟/ پروژه‌ای که نام ایران را بر سر زبان‌ها خواهد انداخت

سریال حضرت موسی (ع) را می توان یادگار فرج الله سلحشور دانست؛ یادگاری که هر چند عمر سلحشور کفاف نداد تا خودش این پروژه عظیم را به سرانجام برساند، ولی با فوت وی نیز این پروژه بر زمین نماند و قرار شد تا جمال شورجه ساخت آن را دنبال کند.