حاشیه‌‌های جلسه شورای اداری مازندران در نوشهر

اعتراض امام جمعه تنکابن به برگزاری کنسرت‌های موسیقی در غرب مازندران / وزیر ارشاد: مرز موسیقی شرع و قانون است، هیچ‌کس نباید خود اجتهاد کند

برگزاری جلسه شورای اداری مازندران در نوشهر با حاشیه‌هایی از قبیل اعتراض و ترک سالن توسط امام جمعه تنکابن درباره برگزاری کنسرت‌های موسیقی مختلط در غرب مازندران، پاسخ وزیر ارشاد و کف‌زنی و احسنت‌گفتن مدیران در تایید سخنان وزیر ارشاد همراه بود.

نوشهرآنلاین گزارش می‌دهد

رونق گردشگری و پویایی اقتصادی با جشنواره ملی گل ارکیده در نوشهر

دومین جشنواره ملی ارکیده در نوشهر با هدف افزایش ارزش صادراتی محصول گل ارکیده باحضور مسئولین کشور، استانی و شهرستانی در سالن اداره‌کل بنادر و دریانوردی مازندران-نوشهر آغاز به‌کار کرد.


چالش‌های یک حضور/ ماجرای کارگران خارجی و پیامدهای آن بر اقتصاد کشور

حضور کارگران خارجی که بخش قابل توجهی از آنها از جامعه افاغنه تشکیل شده اند،از موضوعاتی به شمار می رود که از دهه های پیش به عنوان یکی از سوژه های داغ اقتصادی مطرح بوده است،پدیده ای که عده ای آن را فرصت و برخی نیز تهدید قلمداد می کنند.

نگاهی به نامه تاریخی امام خمینی(ره) به گورباچف؛

از نگاه الهی و پیامبرگونه امام راحل تا پیامی زنده و جاوید برای هدایت بشر

با مطالعه پیام تاریخی امام راحل به میخائیل گورباچوف، آخرین رهبر کمونیستی بلوک شرق درمی‌یابیم که این نامه، پیامی زنده و جاوید است که نه تنها برای گورباچوف، بلکه همه سیاست‌مداران شرق و غرب که در جهان مادی غوطه‌ورند، مصداق پیدا می‌کند.