انتقاد آیت‌الله مکارم‌شیرازی از تعطیلات زیاد در کشور

آیا با ۴ ماه کار "تولید و اشتغال" ‌درست می‌شود/مسئولان فکری برای کاهش این تعطیلات داشته باشند

مرجع تقلید شیعیان به تعطیلات زیاد حوزه و کشور اشاره کرد و گفت: گفت: ارباب فکر درزمینهٔ تعطیلات مطالعه کرده و فکر اساسی برای تعطیلات مملکت و حوزه‌ها داشته باشند.

رستم قاسمی در گیلان

حال اقتصاد اصلا خوب نیست/ 70 درصد مطالبات مردم مسایل اقتصادی است/ دولت تکلیف 5 میلیارد دلار ایران در لوزان را مشخص کند

وزیر سابق نفت با بیان اینکه شرایط اقتصادی کشور اصلاً خوب نیست؛ گفت: ادامه شرایط بد اقتصادی برای جامعه نامناسب بوده و این مشکل با سخنرانی و شعار برطرف نمی‌شود و اکنون در لبه پرتگاه هستیم و فرصت آزمون و خطا نیست باید اقدام اساسی انجام شود


بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت ۱۲ فروردین

حوزه نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی جبهه دشمن را دچار وحشت راهبردی کرده است

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای به مناسبت روز جمهوری اسلامی ایران، الگوی مردم‌سالاری دینی و نظام مبتنی بر ولایت‌فقیه را مدل کارآمد اداره جامعه و تأمین سعادت بشریت دانست.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی

رویکرد آستان قدس رضوی در سال جدید تحقق اقتصاد مقاومتی و افزایش سرانه خدمات به زائران است

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: مهمترین برنامه و رویکرد آستان قدس رضوی در سال جدید تحقق اقتصاد مقاومتی و افزایش سرانه خدمات به زائران بارگاه منور امام رضا(ع) است.

قیمت جهانی نفت افزایش یافت

کاهش ارزش دلار موجب شد تا قیمت نفت امروز افزایش یابد، اما افزایش تولید نفت آمریکا و عدم قطعیت در مورد اینکه آیا توافق کاهش تولید توانایی بازگرداندن توازن به بازار را دارد یا نه، موجب شد که قیمت ها همچنان تحت فشار قرار داشته باشد.

همزمان با آغاز سال نو

جهادگران قرارگاه امام رضا(ع) رخت نو بر تن خوزستان کردند

در طرح بزرگ جهادی ۹ هزار نفری جهادگران با روحیه‌ای جهادی در راستای رفع چهره محرومیت در خوزستان در سه بخش مهم و حیاتی از جمله " جهاد پزشکی"، "جهاد عمرانی" و " جهاد فرهنگی" به ارائه خدماتی ملموس و به یاد ماندنی می‌پردازند.سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به اتهامات بحرین

دولت بحرین به جای فرافکنی تکراری به سرکوب‌ها و بازداشت‌ها پایان دهد

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به اتهامات دولت بحرین در خصوص ارتباط یک گروه تروریستی دستگیر شده با ایران گفت که دولت بحرین به جای فرافکنی تکراری به سرکوب‌ها و بازداشت‌ها پایان دهد.ویژه‌نامه نوروزی سرزمین چهارفصل ایران

وادی السلام ثانی اصفهان نگارخانه‌ای از عالمان اسلام

تخت فولاد سرزمینی مقدس و منظومه‌ای ارزشمند از قبور اندیشمندان تاریخ پر افتخار اسلام و ایران است یکی از علمای مدفون در وادی السلام ثانی حاج میرزا زین‌العابدین خوانساری چهارسویی است.


هادی محمدی

ریاض در دوره ترامپ باید هزینه‌های بیشتری برای جنگ‌افروزی خود پرداخت کند

به اعتقاد کارشناس راهبردی غرب آسیا، میزان رشوه‌ای که ترامپ در کنار فروش سلاح به عربستان دریافت می‌کند، تنها تفاوت دوره جدید با زمان اوباما است. تأثیر سیاست­ ترامپ بر عربستان این است که ریاض باید هزینه‌های بیشتری برای جنگ‌افروزی خود پرداخت کند.