آسیا-اقیانوسیه آفریقا اروپا آسیای غربی شبه‌قاره حقوق‌بشر دفاتر خارجی سیاست‌خارجی هسته‌ای آمریکا شمخانی: طرح ۴ ماده‌ای ایران برای پایان بحران سوریه ارایه شده است/ بدنبال سقوط آل سعود نیستیم

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: طرح سیاسی ۴ ماده‌ای ایران برای پایان دادن به بحران جاری در سوریه مشتمل برآتش بس فوری، اجرای اصلاحات، شکل گیری گفت‌وگوهای داخلی و برگزاری انتخابات فراگیر در این کشور در گذشته ارائه شده است.

روایت فاتحان «حلب» از جنگ‌های چریکی و تونل‌هایی که گورستان تکفیری‌ها شد

شماری از مدافعان خط مقدم در جبهه حلب در گفت‌وگو با تسنیم جزئیات آزادسازی محله‌های شرقی حلب به‌ویژه منطقه قدیمی آن از اشغال گروه‌های تروریستی و شیوه‌های تهاجمی تکفیری‌ها را تشریح کردند و از تونل‌هایی که گورستان تروریست‌ها شد، سخن گفتند.
در پی افشای فساد مالی نخست‌وزیر برگزار شد

تظاهرات در تل‌آویو با شعار «برو، برو، نتانیاهو»

در پی افشای ابعاد تازه‌ای از فساد مالی «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، دهها اسرائیلی با تظاهرات گسترده در تل‌آویو از نخست‌وزیر این رژیم خواستند کناره‌گیری کند.


اگر حماقت غرب نبود، 10 سال پیش توافق هسته‌ای بهتری شکل گرفته بود

البرادعی: آمریکا از قذافی خواسته بود برنامه اتمی‌ لیبی را به آژانس اطلاع ندهد

مدیرکل پیشین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی فاش کرد که آمریکا از «معمر القذافی» رهبر سابق لیبی خواسته بود تا برنامه هسته‌ای این کشور را از آژانس پنهان کند.

ترور مسئول پرونده مذاکرات در «وادی‌بردی» / ضربه ویرانگر تکفیری‌ها به روند آشتی در حومه دمشق

گروه‌های تروریستی فعال در منطقه «وادی‌بردی» در حومه دمشق شب گذشته مسئول امور آشتی در این مناطق را ترور کردند که در پی این اقدام جنایتکارانه عملیات ازسرگیری پمپاژ آب شرب پایتخت سوریه متوقف شد.عضو «حماس»

آرامش قبل از طوفان در فلسطین / انتفاضه وارد مرحله قوی‎تر از گذشته خواهد شد

یک عضو جنبش حماس تاکید کرد اگر تجاوزات رژیم صهیونیستی و رفتار وقیحانه صهیونیست‌ها با اسرا، خانواده‌ها و غصب اراضی فلسطینی‌ها ادامه داشته باشد، انتفاضه الاقصی وارد مرحله قوی‎تر از آنچه که بود، خواهد شد.

وزیر خارجه ترکیه

اگر آمریکا می‌خواهد از کُردها در مذاکرات سوریه دعوت کند، بهتر است داعش را نیز دعوت کند

وزیر خارجه ترکیه در اظهاراتی انتقادآمیز گفت: اگر ایالات متحده آمریکا می‌خواهد از کردها برای شرکت در مذاکرات آتی صلح سوریه دعوت کند، شاید خوب باشد از داعش نیز دعوت نماید.